POZYCJONOWANIE - POMOC

Chcę być na pozycji 5. Ile będę płacił ?

Nie jest możliwe określenie pozycji z góry. Wyszukiwarka jest bardzo skomplikowanym mechanizmem, na który możemy wywierać wpływ przy pomocy określonych metod. Sposób oceniania stron i tworzenia rankingu jest pilnie strzeżoną tajemnicą twórców wyszukiwarek.

 

Co to jest Google Page Rank ?

Page Rank - opatentowany przez Google mechanizm służący do określania "ważności" stron. Na jego wartość ma wpływ bardzo wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest liczba i "ważność" linków jakie prowadzą do danej strony w internecie.

 

Czy mogę płacić stałą miesięczną opłatę?

Chcesz zaplanować budżet na pozycjonowanie ? W DANNET możesz mieć stałą miesięczną opłatę!

 

Dla firm, które chcą utrzymać wydatki na pozycjonowanie na stałym miesięcznym poziomie przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety z górnym limitem miesięcznych opłat.

SZCZEGÓŁY ZNAJDZIESZ W DZIALE POZYCJONOWANIE

 

Czym jest POZYCJONOWANIE ?

Pozycjonowanie - usługa polegająca na optymalizacji kodu strony www oraz zastosowaniu innych metod mających na celu podwyższenie pozycji strony w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie to skuteczna i tania reklama internetowa.

 

Czym są "SŁOWA KLUCZOWE" ?

Słowa kluczowe - wyrazy po wpisaniu których strona będzie pojawiała się na wysokich pozycjach. Pod kątem tych słów przeprowadza się pozycjonowanie.

 

Dlaczego miejsca 1-20 i 1-10 ?

Miejsca 1-20 są uznawane przez nas za najbardziej efektywne. Osoba poszukująca informacji w wyszukiwarce zazwyczaj przegląda kilka pierwszych stron z wynikami. Z analizy statystyk wejść z wyszukiwarek przeprowadzonej dla naszych klientów wynika, że największa grupa internautów dociera do serwisu, jeśli link do niego znajduje się w pierwszych 20 wynikach. Wraz ze spadkiem pozycji następuje też spadek ilości wejść, co znalazło odzwierciedlenie w naszym cenniku.

Przygotowaliśmy również opcję opłat za pozycje 1-10

 

Dlaczego tak długo muszę czekać na efekty ?

Najlepsze miejsca w wyszukiwarkach zajmują strony www, którym dotarcie tam zajęło wiele miesięcy i dużo pracy. Dodatkowo stale pracują nad utrzymaniem swoich pozycji. Same wyszukiwarki również słabo oceniają nowe witryny. Jedynym sposobem jest powolne i rozłożone w czasie zdobywanie pozycji.

 

Ile kosztuje pozycjonowanie ?

Wysokość faktur zależy od osiąganych przez nas wyników. Im lepsze pozycje, tym wyższe jest nasze wynagrodzenie. Jest to więc sytuacja, z której korzyści wynoszą obie strony. Nie należy jednak zakładać, że od razu będziemy pobierać maksymalne opłaty. Wprowadzenie strony na najwyższe pozycje zajmie sporo czasu. W tym okresie opłaty będą niższe, Zazwyczaj opłata rośnie stopniowo i można w tym czasie odczuć już pierwsze efekty pozycjonowania, zacząć zarabiać pieniądze i przestać się obawiać większych inwestycji w pozycjonowanie.

 

Jak obliczane są opłaty okresowe?

Opłaty obliczane są na podstawie raportów wysyłanych mailem co miesiąc. Opłata okresowa za pojedyncze słowo obliczana jest na podstawie pozycji sprawdzanej każdego dnia  dla tego słowa (frazy) .  Opłaty dla poszczególnych słów i wyszukiwarek są sumowane i na ta całościową kwotę wystawiana jest faktura.

 

 

Jaką mam gwarancję, że znajdę się w czołówce?

Podstawową gwarancją stanowi nasza wiedza i doświadczenie w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach. Zadowolenie kilkudziesięciu klientów to wynik wysokich miejsc kilkuset pozycjonowanych dla nich słów. To jednocześnie najlepsza gwarancja, że pozycjonowanie z nami to gwarancja sukcesu. Dodatkowo nie boimy pobierać opłat dopiero po osiągnięciu ustalonych w umowie wyników.

 

 

Kontakt

DANNET Sp. z o.o. Adres biura: Kineskopowa 1 C lok 119/120 05-500 Piaseczno REGON: 363001099, NIP: 1231306107, KRS: 0000586164 kapitał zakładowy 5000 PLN email: biuro@dannet.com.pl Telefon: +48 (22)2010739
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DANNET Sp. z o.o.