Linki sponsorowane

Kampania linków sponsorowanych Google AdWords, to działanie mające na celu pojawienie się danej strony internetowej na pierwszych pozycjach po użyciu wyszukiwarki Google. Kampania polega na dobraniu wielu słów kluczowych, dzięki którym klient w szybki i łatwy sposób będzie mógł znaleźć ofertę danej firmy. Link sponsorowany jest doskonałą propozycją dla tych z Państwa, którzy chcą dotrzeć do jak największej grupy docelowej. Wystarczy, że potencjalny klient wprowadzi w wyszukiwarkę konkretną frazę, wówczas Państwa link pojawi się po prawej stronie lub ponad wynikami naturalnymi, następnie internauta po kliknięciu będzie mógł wejść na stronę internetową i zapoznać się z Państwa ofertą.


Przykładowe reklamy mogą wyglądać następująco:

 Potencjalny klient trafiający na Państwa reklamę za pomocą linku wykazuje zainteresowanie prezentowaną ofertą. Korzyści wynikają z odpowiednio dobranych słów kluczowych i treści kampanii reklamowej, które umożliwiają idealne nakierowanie linków sponsorowanych na grupę docelową.

ZALETY KAMPANII OPARTEJ NA LINKACH SPONSOROWANYCH :

  • pełna kontrola wydatków, gdyż to klient określa maksymalny budżet miesięczny,
  • istnieje możliwość doboru wielu słów kluczowych i co najważniejsze ich ilość nie wpływa na cenę,
  • reklama jest widoczna niemal natychmiast po skonfigurowaniu.
 

Kontakt

DANNET Sp. z o.o. Adres biura: Kineskopowa 1 C lok 119/120 05-500 Piaseczno REGON: 363001099, NIP: 1231306107, KRS: 0000586164 kapitał zakładowy 5000 PLN email: biuro@dannet.com.pl Telefon: +48 (22)2010739
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DANNET Sp. z o.o.