Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Czytaj więcej   
ROZUMIEM

Programy do backupu i kopii zapasowych


XOPERO

Xopero jest jednym z największych producentów rozwiązań backupowych w Europie, dostarczającym profesjonalne narzędzia do kompleksowego zabezpieczenia firmowych danych. W ich ofercie znajdują się rozwiązanie do backupu lokalnego, backupu do chmury, appliance backup, backup hybrydowy oraz disaster recovery i business continuity. Nasze produkty umożliwiają m.in. backup i przywracanie plików, folderów, stacji roboczych (endpointów), baz danych, skrzynek pocztowych, serwerów, lokalizacji sieciowych oraz środowisk wirtualnych. Wśród naszych klientów znajdują się firmy z segmentu MSP, administracja publiczna, finanse i bankowość, edukacja, medycyna, telekomunikacja oraz IT.

więcej...

FERROBACKUP

Ferro Backup System™ to nowoczesny, niezawodny i łatwy w użyciu system archiwizacji danych przeznaczony zarówno dla małych biur, jak idużych przedsiębiorstw i instytucji. Pozwala chronić dane przechowywane w stacjach roboczych, komputerach przenośnych i na sieciowych serwerach plików pracujących pod kontrolą systemów Microsoft Windows®, Novell NetWare®, Linux, MacOS.

więcej...

VEEAM

Veeam Rozumie, jak istotnym zjawiskiem jest wzrost popularności chmury oraz jak ważne są dane dla naszych klientów, ich klientów i całego świata. Chmura, środowisko wielochmurowe, systemy lokalne, serwery wirtualne i fizyczne: ich rozwiązania umożliwiają tworzenie kopii zapasowych, replikację oraz mobilność w chmurze. Ponadto firma Veeam oferuje szerokie możliwości zarządzania danymi, wglądu w środowisko i kontroli oraz rozbudowany mechanizm orkiestracji, który ułatwia dbanie o gotowość na odzyskiwanie po awarii. Platforma umożliwia klientom zwiększanie sprawności operacyjnej, dostępności i tempa rozwoju działalności.

więcej...