Aplikacje dedykowane

Tworzenie dedykowanych aplikacji na zamówienie.


Tworzymy i wdrażamy aplikacje na zamówienie. Piszemy oprogramowanie z wykorzystaniem następujących technologii: C++, C#, JAVA, ASP.NET, PHP, XML.

Produkujemy oprogramowanie dla platform internetowych i intranetowych, jak również dla środowiska Windows.


Od analizy do realizacji.


Tworzenie oprogramowania dla konkretnego zastosowania rozpoczynamy od rozpoznania oczekiwań klienta. Analizujemy wymagania jakim ma sprostać budowana aplikacja oraz z jakimi innymi aplikacjami ma ona wspólpracować. Na tej podstawie dobieramy technologię, w której zostanie napisany program lub programy. Szacujemy czas trwania projektu i po uzgodnieniu wszystkich szczegółów rozpoczyna się etap produkcji.

Na każdym etapie realizowanego projektu, wspólpracujemy z Klientem przedstawiając stan zaawansowania projektu, jednocześnie konsultując wprowadzane rozwiązania.

Po okresie testów i końcowych uzgodnień, następuje etap wdrożenia produktu i jego przekazania. W tym czasie, przeprowadzane są szkolenia, po których następuje przekazanie aplikacji wraz z dokumentacją.

Wraz z produktem Klient, na cały czas eksploatacji produktu, otrzymuje niezbędną pomoc techniczną.

 

 

Kontakt

DANNET Sp. z o.o. Adres biura: Kineskopowa 1 C lok 119/120 05-500 Piaseczno REGON: 363001099, NIP: 1231306107, KRS: 0000586164 kapitał zakładowy 5000 PLN email: biuro@dannet.com.pl Telefon: +48 (22)2010739
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DANNET Sp. z o.o.