Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Czytaj więcej   
ROZUMIEM

O FIRMIE


Działamy od 2007 roku, najpierw jako działalność gospodarcza, a od 2015 roku jako spółka z.o.o. . Od początku istnienia naszej firmy zajmujemy się obsługą informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw.

W miarę upływu czasu poszerzyliśmy ofertę dla firm o: tworzenie stron internetowych, usługi hostingowepozycjonowanie stron w wyszukiwarkach.

Najbardziej istotna dla nas jest pomoc w podnoszeniu efektywności działań przedsiębiorstw poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Jesteśmy profesjonalistami przygotowanymi na pracę za pomocą wszelkich innowacji technologicznych. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie skuteczność i zadowolenie klientów z wykonywanych przez nas usług.

Oferujemy:

 

* Obsługa informatyczna firm jest świadczona tylko na terenie miast: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Warszawa i okolice w innym przypadku tylko administracja zdalna